Úvod / Dokumenty / Velkoobchod

Velkoobchod

Firma Jefftron provozuje kromě maloobchodu i velkoobchod. Máte i vy prodejnu či e-shop? Staňte se jedním z našich obchodních partnerů! Jako obchodník uvidíte na e-shopu své ceny (včetně DPH) a přes něj také nakupujete. Sleva není jednotná, záleží na produktu. Na požádání Vám můžeme také zaslat velkoobchodní ceník. 

Jak se zaregistrovat?
Vytvořte na našem e-shopu nový účet a to včetně IČ a DIČ. Zašlete registrační údaje na náš e-mail tom.vu@jefftron.cz se stručným popisem vaší firmy.
Po schválení změníme charakter vašeho účtu na velkoobchodní. Po vašem přihlášení pak uvidíte nové ceny pro vás včetně DPH. Nákup můžete provádět klasickým vkládáním do nákupního košíku. Velikost objednávky není omezena. Zásilky jsou posílány Českou poštou - Balík do ruky. Cena poštovného je počítána dle platného ceníku. Navíc máte možnost nákupu přes fakturu.
Pokud jste zákazník ze Slovenské republiky a plátce DPH, bude vám vystavena faktura bez DPH. Faktury pro zákazníky ze zahraničí vystavujeme vždy v EUR.

Text, grafika a všechny další prvky těchto internetových stránek jsou chráněny autorským zákonem. Jako náš velkoobchodní zákazník můžete pro své obchodní účely použít text a fotografie pouze zboží prodávaného pod značkou Jefftron. Zpravidla tedy mosfety, aktivní brzdy a procesorovky.

Poskytujeme záruku 2 roky na zboží. Záruční opravy provádíme my.