Úvod / Dokumenty / Přepravní náklady

Přepravní náklady

 • Přepravní a platební podmínky pro zákazníky z České republiky:

  Zásilkovna
  Nejširší síť výdejních míst po celé České republice. Při objednávce vyberte výdejních místo, které máte nejblíž. Doba přepravy 1-2 dny od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. SMS a email avízo, když balík bude připraven k vyzvednutí na výdejním místě. Může ho vyzvednout kdokoliv s platným heslem. Uložení balíku po dobu 7 dnů, možnost prodloužení až na 21 dnů.
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedené výdejní místo. Poplatek za poštovné a balné je 65 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné zdarma.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 65 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné zdarma.
 • Zboží může být zasláno na dobírku do 20 000 Kč. Je zaplaceno při převzetí na výdejně v hotovosti (některé přijímají i karty). Poplatek za poštovné a balné je 100 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné pouze 35 Kč.

  Česká pošta - Doporučeně
  Nejlevnější přeprava balíků Českou poštou. Doba dodání 1-3 dny od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. Doručení domů, při nezaštižení bude zásilka uložená po dobu 14dnů na poště a v místě doručení je zanechán vzkaz o uloženém balíku.
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 65 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné zdarma.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 65 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné zdarma.
 • Zboží může být zasláno na dobírku do 20 000 Kč. Je zaplaceno při převzetí. Poplatek za poštovné a balné je 100 Kč s DPH. Při objednávce nad 700 Kč je toto poštovné pouze 35 Kč.

  Česká pošta - Balík do ruky
  Rychlý způsob přepravy balíků Českou poštou. Doba dodání do druhého dne od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. Doručení domů po předchozím telefonickém či emailovém upozornění. Možnost domluvení dodání balíku v jiný den.
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 120 Kč s DPH.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 120 Kč s DPH.
 • Zboží může být zasláno na dobírku. Je zaplaceno při převzetí na u kurýra v hotovosti. Poplatek za poštovné a balné je 160 Kč s DPH.

  Česká pošta - Balík na poštu
  Rychlý způsob přepravy balíků Českou poštou. Doba dodání do druhého dne od podání balíku na vámi vybranou pobočku české pošty. Sledování pohybu balíku na internetu. telefonické či emailové upozornění stavu balíku. Možnost domluvení dodání balíku k vám domů.
  Dodací adresu volte pobočku pošty, kterou vyberete z: tohoto seznamu.
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 105 Kč s DPH.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 105 Kč s DPH.
 • Zboží může být zasláno na dobírku. Je zaplaceno při převzetí na pobočce pošty v hotovosti nebo kartou. Poplatek za poštovné a balné je 145 Kč s DPH.

  DPD
  Rychlý způsob přepravy balíků přes kurýrní společnost DPD (prostředníkem je Zásilkovna). Doba dodání do druhého dne od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. Doručení domů po předchozím telefonickém či emailovém upozornění. Možnost domluvení dodání balíku v jiný den.
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 110 Kč s DPH.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 110 Kč s DPH.
 • Zboží může být zasláno na dobírku do 20 000 Kč. Je zaplaceno při převzetí na u kurýra v hotovosti. Poplatek za poštovné a balné je 145 Kč s DPH.

  Osobní odběr
 • Zboží je možno odebrat osobně v Heřmanově Městci po předchozí domluvě. Neúčtuje se poštovné a balné.
 • Můžete zvolit platbu kartou, předem na bankovní účet nebo paypal (platbu v hotovosti nebo platební karty nepřijímáme).


  Přepravní a platební podmínky pro zákazníky ze Slovenska:

  Zásilkovna
  Nejširší síť výdejních míst po celé Slovenské republice. Při objednávce vyberte výdejních místo, které máte nejblíž. Doba přepravy 1-2 dny od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. SMS a email avízo, když balík bude připraven k vyzvednutí na výdejním místě. Může ho vyzvednout kdokoliv s platným heslem. Uložení balíku po dobu 7 dnů, možnost prodloužení až na 21 dnů
 • Platbou předem na účet. Po objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedené výdejní místo. Poplatek za poštovné a balné je 4,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 4,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.
 • Zboží může být zasláno na dobírku do 700 €. Je zaplaceno při převzetí na výdejně. Poplatek za poštovné a balné je 5,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné pouze 1 €.

  GLS
  Přeprava balíků Kurýrní společností GLS (přes prostředníka Zásilkovna). Doba dodání 3-4 dnů od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. Doručení domů.
 • Platba předem na účet. Při objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 6,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 6,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.
 • Zboží může být zasláno na dobírku do 700 €. Je zaplaceno při předání kurýrem. Poplatek za poštovné a balné je 8,20 € s DPH.Při objednávce nad 45 € je toto poštovné pouze za 2 €.

  Česká pošta
  Přeprava balíků Českou poštou. Doba dodání 3-5 dnů od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu. Doručení domů, při nezaštižení bude zásilka uložená po dobu 14dnů na poště a v místě doručení je zanechán vzkaz o uloženém balíku.
 • Platba předem na účet. Při objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 6,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 6,20 € s DPH. Při objednávce nad 45 € je toto poštovné zdarma.

  FedEx express
  Nejrychlejší přeprava balíků společností FedEx express. Doba dodání 1-2 dnů od podání balíku. Sledování pohybu balíku na internetu, emailové notifikace. Doručení domů, volání kurýrem předem.
 • Platba předem na účet. Při objednávce obdržíte bankovní údaje, kam převedete peníze. Po obržení platby zašleme zboží na Vámi uvedenou adresu. Poplatek za poštovné a balné je 18,00 € s DPH.
 • Platba kartou nebo přes platební bránu Paypal se provede ihned po dokončení objednávky a peníze jsou bez prodlení převedeny na náš účet. Není zde tedy prodleva jako u bankovního převodu. Poplatek za poštovné a balné je 18,00 € s DPH.

  Zásilky se odesílají nejdříve druhý den od objednání. Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné - provozovatel obchodu je plátcem DPH.


  Zrychlení vyřízení platby předem
  Pokud jste zvolil možnost platby předem na účet, po dokončení objednávky se Vám vygenerují údaje pro platbu převodem na náš bankovní účet. Pokud platbu uhradíte ihned a zašlete nám údaje o provedené platbě jako odpověď na e-mail ve kterém Vás informujeme o přijetí objednávky, bude zboží odesláno do 1 dne. Pokud platbu neprovedete ihned a/nebo nám doklad o platbě nezašlete co nejdříve, bude zboží odesláno až po připsání platby na náš účet, převod peněz mezi bankami může trvat až 3 dny. Následující den po přijetí platby k Vám odešleme zboží.